Mint azok a termékek, amelyeket kiválasztottunk? Csak FYI, pénzt kereshetünk az ezen az oldalon található linkek alapján.
Akár vannak apró házibuszok, átalakítva élelmiszer teherautók, vagy akár csónak, kétségtelenül láttuk, hogy az elmúlt évtizedben növekszik az apró lakások száma, és a tendencia hamarosan nem lassul le. Úgy tűnik, hogy minden formatervezés célja az utóbbi felülmúlása, és több funkciót kevésbé négyzet alakú felvételekbe tömörít, de egyik sem változik olyan élethűen, mint a "Apró otthon apró kiscserék számára."
A RE / MAX és a Henry Ford College (HFC) építészeti hallgatói építették ezt a házat komoly előnnyel járnak: online aukción értékesítik, hogy támogassák a támogatást Gyermekek csodahálózatának (CMN) kórházai, amely több mint 10 millió gyermek az Egyesült Államokban és Kanadában.
"A CMN Kórházakkal folytatott több mint 26 éves partnerkapcsolatunk megmutatta nekünk, hogy a csodák minden formában és méretben megjelennek - és a házakhoz hasonlóan" - mondta Mike Reagan, a RE / MAX SVP, a Business Alliance. "Az online aukció során a legjobban licitáló személy nemcsak megkapja a háztulajdon álmát, hanem támogatja a beteg és sérült gyerekeket a közösségben."
Az aukcióra licitálás kezdődik Július 26–28, és te tudod regisztráljon és tegyen ajánlatot itt. Még akkor is, ha nem a legalacsonyabb méretű piacon van, adományozással mégis változtathatsz. Bármit is csinál, látnia kell, hogy a könnyű és tágas tervezők ezt a 24 láb hosszú, 9 lábnál kevesebb teret készítették.