Az oldalon minden elemet a House Beautiful szerkesztő választotta ki kézzel. Jutalékot szerezhetünk egyes megvásárolni kívánt elemeknél.
van hét az önszigetelés otthon érzi magát a design frissítése? Nos, szerencséd van. Ma kezdődik az elragadóan maximálisan megtervezett duó Madcap Cottage, Jason Oliver Nixon és John Loecke aukción értékesítik személyes gyűjteményük hordáját Leland Little. A legjobb rész? Online licitálhat. Ne várj, az igazi legjobb rész? A felkínált árak mindössze 25 dollárnál kezdődnek, ami azt jelenti, hogy jelentős ügyleteket szerezhet a történelmileg jelentős darabokra, amelyeket egy a Grandmillennial kedvenc dizájn.
Leland Little
Látja, az aukció Nixon és Loecke darabjaiból áll maguk az évek során aukciókon, ingatlan-eladásokon és bolhapiacokon szerezte be. "John és én szeretjük a darabok származási helyét felvenni" - mondja Nixon. "Magunkra gondnoknak tekintünk." Tehát a Leland Little blokkban lévő darabok között vannak olyan tervezési történelem drágakövek, mint a szüreti darabok Baker és McGuire, valamint régiségek a CZ Guest társaságának és dekoratőrének, Nancy Lancasternek, valamint az eredeti Eden Roc szállodanak otthona Miami.
Számos cikket a Madcap duó restaurált, és néhány adagot adott a minta-boldog stílusuknak. "Megszerezzük ezeket a dolgokat, támogassuk őket, adjunk nekik szeretetet, majd azt akarjuk látni, hogy új kezekbe kerüljenek" - magyarázza Nixon.
John Bessler
Mint minden követőjük Instagram tudni fogja, hogy Loecke és Nixon a legmagasabb szintű DIYers. "Hétvégén a go-to-projektünk a 18., 19., 20. századból származó dolgokat csiszolja meg" - neveti Nixon. A Madcap Cottage rajongói különösen izgatottak lesznek, ha tudják, hogy az eladásra szánt darabok nem csak néhányból származnak raktár - Loecke és Nixon évekig együtt éltek velük a maximális fantáziájukban, szeretettel elnevezve a ház házát. Tébolyda.
"Nem csak vásárolunk dolgokat, hogy több legyen" - mondja Loecke. "Mindezeket nagyon szerettük és otthonunkban volt - jobb vagy rosszabb. Nagy emlékekkel és történelemmel jönnek. "Ráadásul rámutat arra, hogy a felhasználás évtizedekkel (vagy akár évszázadokkal ezelőtt) bizonyított magas színvonalú.
Ez nem azt jelenti, hogy tökéletesek - és jó okból. "Senki sem akar tökéletes belső teret" - mondja Nixon. "És az a tény, hogy olyan sok darab van otthonunkban, amelyek nagyszerű tervezőktől származnak, de nem tökéletesek, és valójában velük élünk. Ha van karcolása és jele, akkor ez teszi különlegessé. "
Tekintse meg ezt a bejegyzést az Instagram-on
John elmagyarázza, hogyan működnek az aukciók, és miért kell az aukcióknak szerepelniük a teendők listájában... Akkor licitálhat a Madcap Cottage Collection-ra a @lelandlittleauctions-on március és március 26. között! #utasítások #howto #iammadcap #madcapcottage #lelandlittleauctions #vintage #printscharming #tips
Egy hozzászólás, amelyet megosztott Madcap Cottage (@madcapcottage)
Ez az is, ami áldásosan megfizethetőbbé teszi: "Azt hiszem, ha az árverések megijesztenek, ez nagyszerű Lehetőség van arra, hogy menjen be és találjon valamit, amely rendelkezik ezekkel a nagyszerű részletekkel, de nem tudja, 10 000 dollár "," Nixon mondja. Szeretjük ennek hangját.
Az érdekelt vásárlók látogasson el a Leland Little weboldalára kezdve ma, és tegyen maximális ajánlatot tételekre - vagy tegyen élő ajánlatot a március 26-i aukción.
Kövesse a House Beautiful on Instagram.